אגרוטופ נבחרה להקים מרכז חדשני למסירת רכבים חדשים באשדוד עבור כלמוביל

אגרוטופ נבחרה להקים מרכז חדשני למסירת רכבים חדשים באשדוד עבור כלמוביל

חברת אגרוטופ נבחרה על ידי יבואנית הרכב הגדולה בישראל, קבוצת כלמוביל להקים את מתחם הכנת מסירת הרכבים ( PDI (pre-delivery inspection המודרני של החברה. אתר ה-PDI משתרע על שטח של 57 דונם וכולל 12 דונם סככות ,מבנה משרדים בשטח 1,200 מ"ר, סככת תחנת דלק ומרכז אנרגיה.

במתחם החדש, שמוקם באשדוד, תבוצע הקליטה, ההכנה והשחרור של כלי הרכב החדשים שמייבאת החברה. בין היתר, מייבאת כלמוביל לישראל את דגמי מרצדס, יונדאי, מיצובישי, סמארט ומותג היוקרה ג'נסיס.

לאחר הפריקה בנמל יועברו הרכבים למתקן החדש, שבו יעברו סדרת התקנות, בדיקות ובחינות איכות קפדניות בתקנים המחמירים ביותר. הבדיקות כוללות בקרה ויזואלית וכן בדיקות פונקציונליות – בהתאם לדרישות המחמירות של כל יצרן רכב בינלאומי. הפרויקט, המהווה נדבך חשוב בהתפתחותה של קבוצת כלמוביל, וצפוי להסתיים במאי 2022.

במתחם, שבו יטופלו כל מותגי הרכב שהקבוצה מייבאת, בהיקף של מעל 50 אלף רכבים פרטיים ומסחריים בשנה, יתבצעו הפעולות הבאות:

  • בדיקה מקיפה לתקינות הרכב
  • התקנת אבזור לרכב כחלק מההסכם עם הלקוח
  • טסט לרכב כולל מספר רישוי ישראלי
  • שטיפה וניקיון מקיפים
  • שינוע לסוכנות הרכב למסירה ללקוח

"הזכייה של אגרוטופ בפרויקט להקמת המתחם החדש של כלמוביל, מחזקת את מעמדה כחברה המובילה בישראל בתחום הקמת מבני תעשייה עבור ענף הרכב", ציין רון בן חיים, מנכ"ל אגרוטופ. "בהקמת המתחם, שנבנה תוך עמידה בסטנדרטים בינלאומיים קפדניים, נעשה שימוש בחומרים ייחודיים לתעשיית הרכב ונדרש לנהל ממשקים מורכבים לאורך כל תהליך הבנייה". "העובדה שהחברה התחייבה להשלים פרויקט מורכב בלוח זמנים קצר של 12 חודשים בלבד, מהווה הוכחה למקצועיות של אגרוטופ בתחום", סיכם בן חיים.

חברת אגרוטופ רכשה ניסיון רב בתכנון וההקמה של מבנים עבור חברות הרכב המובילות בישראל. בין היתר, הקימה אגרוטופ בשנים האחרונות מוסכים מודרניים עבור וולוו, אוויס, צ'מפיון מוטורס וקבוצת תעבורה.

הפרויקט תוכנן על ידי משרד אדריכלים אורבך הלוי והוא מפוקח על ידי, שלו מוריוסף, חברה להנדסה וניהול פרויקטים הנדסיים אשר היתה שותפה של אגרוטופ בפרויקט הקמת המבנה של חברת קורנית דיגיטל בקרית-גת.

המרכז למסירת רכבים חדשים שמוקם כיום באשדוד עבור קבוצת כלמוביל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *