לזכרו של נחום

נחום הנקין 1946-2017


המנכ"ל והבעלים של חברת הפח תעשיות מתכת ואגרוטופ.
נחום נולד והתחנך בארץ והיה מבניה ובוניה של המושבה גדרה.
נחום וחנה היו נשואים 48 שנה, ולהם נולדו 4 ילדים: טל, רז, יעל וגלית.

הפח תעשיות מתכת יוסדה בשנת 1949 ,כשנה לאחר קום המדינה. חלום קטן של משפחה אחת החל לרקום עור וגידים. דוד ברגר ז"ל עלה עם משפחתו מצ'כיה והחל להגשים את חלומו: הקמת מפעל לתעשיות מתכת, שישרת את כל התעשייה ויענה על צרכיהם של הלקוחות במסירות, באדיבות, בדיוק וביעילות.
בשנת 1989 , הוקמה חברת הבת "אגרוטופ" ע"י נחום הנקין ז"ל ושותפיו, החברה מתכננת ובונה מבנים מיוחדים לענף הלול והתעשייה הכללית ולרבות כמובן את מפעל עלי קטיף.
בשנת 2001 נרכשה חברת הפח תעשיות על ידי נחום הנקין ז"ל, ששמר על הצביון המשפחתי והציוני של החברה, על ערכי המוסר הגבוה, על הדיוק והקפדנות שנשארו עוד מקום המדינה, והוסיף אליהם את החדשנות, היעילות הרבה והטכנולוגיה המתקדמת של שנות האלפיים.
שיתוף הפעולה ההדוק בין שתי החברות הוביל אותן להיות מובילות בתחומן.

נחום היה מעורב מאוד בחיי העובדים , הכיר באופן אישי כל אחד ואחד, שמח איתם ברגעים מרגשים ושמחים ואף סייע להם בכל דרך גם ברגעים הקשים.
תמיד היה בראש העשייה, בראש ההתנדבות.
איש של ספורט, "מכביסט" בנשמה, אהב מאוד תאטרון וקולנוע – ואת אהבתו לתרבות הנגיש לכלל העובדים ע"י אירועי תרבות שונים בימי גיבוש וטיולים.

נחום היה מושא להערצה, תחזק זוגיות יציבה וחזקה עם חנה, איש משפחה למופת, צנוע ועניו, אשר ראה את כל עובדי הפח ואגרוטופ כמשפחה אחת גדולה!

אהוב על ידיי כל עובדיו, חבריו וכן מוכר ומוערך ביישוב בו נולד שהיה כל כך יקר לליבו – גדרה.
עקרונותיו הבלתי מעורערים של צדק, יושר חמלה ויד רחבה, הם אלו שאפיינו את דרכו האצילית, המיוחדת, העוצמתית, הרכה והאוהבת.

נחום נהרג ב-24 לפברואר 2017 במהלך טיול עם חברים בקובה. בן 70 במותו.

הוא הותיר חלל עצום אך גם מורשת גדולה.
חדוות העשייה, האהבה לחידושים טכנולוגיים, המסירות והנכונות לספק את המוצר הטוב ביותר ולהוביל – אלו הם הערכים שהנחו אז, וממשיכים להנחות גם היום, את חברת "הפח תעשיות מתכת", ואגרוטופ" על כלל מחלקותיהם ועובדיהם.

נוכחותו העצומה ממשיכה ותמשיך להוביל ולהצעיד קדימה את החברות שכל כך אהב וטיפח.

יהי זכרו ברוך.

אגרוטופ חברה עם מחשבה בונה

מומחי אגרוטופ נכונים לשתף פעולה עם היזם ויועציו, החל משלב אפיון הפרויקט, על מנת להגיע לתוצאה המתאימה לצרכי היזם, מן הבחינה הפונקציונאלית והכלכלית, כמו גם מכל יתר הבחינות.

לקוחות אגרוטופ