חברה עם מחשבה בונה

אגרוטופ הינה מהחברות המובילות בישראל לבנייה מתועשת לתעשייה ולחקלאות. כחברה קבלנית, אנו מתמחים בהקמת פרויקטים לתעשייה, מסחר, אחסנה, קירור וחקלאות. יהיה אשר יהיה הצורך שלכם, לאגרוטופ כל הניסיון והידע המקצועי הדרושים, כדי לענות עליו.

החברה נוסדה ב-1989 כחברת-בת של חברה הוותיקה הפח מתכת, הקיימת למעלה משישים שנה. אגרוטופ מסווגת בסיווג בלתי מוגבל (ג-5) בענף קבלנות ראשית וקונסטרוקציות פלדה (מס' 12423 בפנקס הקבלנים בישראל). לחברה גב כלכלי איתן וחוסן רב-שנים המבטיחים כי הפרויקט שלכם נמצא בידיים טובות. בחברה פועלות שתי חטיבות בנייה בלתי תלויות – האחת עוסקת בהקמת מבני תעשייה והשנייה מתמחה בבנייה למגזר החקלאי.

אגרוטופ בע"מ גאה בכוח האדם האיכותי והמיומן שלה, במחלקות המקצועיות, שהיא מעמידה לרשות לקוחותיה:


  • מחלקת ביצוע – מנהלי פרויקטים ותיקים ובעלי ניסיון ולצדם מהנדסי ביצוע ומנהלי עבודה

  • מחלקת הנדסה – מהנדסים והנדסאים המציעים תכנון פרויקט מלא או תמיכה ופיתוח התכנון של הלקוח

  • מחלקות רכש ולוגיסטיקה – שתי מחלקות מרכזיות, התומכות במחלקת הביצוע ומבטיחות שהפרויקט יצא על הפועל בזמן הקצר ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר

חברה עם מחשבה בונה

אגרוטופ בע"מ בצעה ומבצעת פרויקטים גדולים עבור גורמים עסקיים מרכזיים בכלכלה הישראלית, כמו גם עבור יזמים ולקוחות פרטיים , וידועה כחברה איכותית ואמינה.
כ-"חברה עם מחשבה בונה", אגרוטופ בע"מ ערוכה להקמת פרויקטים בשיטות התקשרות שונות. ברוב הפרויקטים אנו משמשים כקבלן ראשי והפרויקטים מבוצעים על ידינו כ"פרויקט מפתח" (Turn-Key Project). בפרויקטים אלה אנו מקבלים אחריות על כל שלבי הבנייה, משלב חישוף השטח ועד למסירת מבנה מוכן על כל מערכותיו.

בניית מבני תעשייה תופסת נתח מרכזי בפעילותה של אגרוטופ. בין אם החברה מלווה את הפרויקט מראשית התהוותו או נכנסת לתמונה רק לאחר שלב האפיון והתכנון, המוצר הסופי יהיה תמיד באיכות הגבוהה ביותר.

במסגרת הפעילות במגזר החקלאי המקומי, בנתה אגרוטופ בע"מ עד היום מאות אלפי מטרים רבועים של חוות ומבני לול, בהיקף של מיליוני דולרים מדי שנה, והיא היום החברה המובילה ובעלת הניסיון, הידע והמוניטין הרבה ביותר בתחום זה בישראל. על סמך ניסיונה העשיר בענף בלול בישראל מוכרת אגרוטופ בע"מ בעולם כולו, ומייצאת מבנים לגידול בעלי חיים ומבני תעשייה חקלאית בשווי של עשרות מיליוני דולרים ברחבי העולם.

אגרוטופ בע"מ גאה בכוח האדם האיכותי והמיומן שלה, במחלקות המקצועיות, שהיא מעמידה לרשות לקוחותיה:


ולסיכום…

בכל תחומי פעילותה, נושאת אגרוטופ את דגלי האיכות והאמינות, תוך שימת דגש רב על הצרכים והדרישות של קהל הלקוחות. בין אם מדובר בלקוחות בישראל או מחוצה לה, בין אם מדובר בבנייה לתעשייה או למשרדים. צרכי הלקוח ורווחתו עומדים תמיד בראש מעיינינו.

כל המבנים של אגרוטופ נבנים באיכות הגבוהה ביותר, תחת ניהולם של מנהלי פרויקטים ומהנדסים עתירי ידע וניסיון.

כשאתם מקבלים את מפתח מידינו, אתם יודעים שתוכלו להיכנס למבנה בראש שקט, ושתמיד עומדת לרשותכם חברה עם גב כלכלי איתן, שהשקיעה עשרות שנות ניסיון ואלפי שעות אדם, כדי להבטיח שהמבנים שאנו מעמידים עבור העסק שלכם יעבדו בשבילכם.

אגרוטופ מתמחה בבניית פרויקטים מורכבים, מרובי מערכות, ומתגאה ביכולת לעמוד בלוחות זמנים צפופים ביותר. החברה שמה דגש מיוחד על איכות בנייה גבוהה וגימור מושלם ומקפידה להעניק את שירות המיטבי לכל לקוחותיה.

אגרוטופ חברה עם מחשבה בונה

מומחי אגרוטופ נכונים לשתף פעולה עם היזם ויועציו, החל משלב אפיון הפרויקט, על מנת להגיע לתוצאה המתאימה לצרכי היזם, מן הבחינה הפונקציונאלית והכלכלית, כמו גם מכל יתר הבחינות.

לקוחות אגרוטופ