פרויקטים - בתי אריזה וקירור

בתי אריזה וקירור


Project Description

אגרוטופ מתמחה בתכנון וניהול של פרויקטים להקמת מפעלי אריזה, מחסנים ובתי קירור למוצרי מזון ותוצרת חקלאית. החברה רכשה ניסיון רב בתחום והשלימה שורה ארוכה של פרויקטים מוצלחים בתחום בתי האריזה והקירור, הנחשבים למתקדמים מסוגם בישראל.

אנחנו באגרוטופ מתמחים בהקמת בתי קירור, העשויים משלד פלדה ומעטפת בידוד, קירות ותקרה המבוססים על פאנלים מבודדים במידות עובי שונות, כנדרש על פי האפיון הספציפי של כל לקוח. אנו משקיעים תשומת לב מיוחדת כל פרטי הביצוע, בכדי להביא ליצירת אחידות ורציפות מעטפת הבידוד, כולל בידוד וחימום רצפת הבטון כולה או חלקה.

במסגרת הפרויקט אנו מבצעים את כל עבודות מסגרות האומן, מדרכים חיצוניים ופנימיים באולמות הקירור ובחלל הטכני, מהלכי מדרגות וגלריות להצבת המעבים. שערים דלתות ואביזרים ספציפיים נרכשים אצל מיטב הספקים המוכרים בענף להבטחת פעולה תקינה ושרות אמין לאורך שנים.

אגרוטופ בשמה דגש מיוחד על גימור ברמה גבוהה, המונע בעיות תחזוקה ומקנה למבנים קו אסתטי ונאה. בין היתר השלימה אגרוטופ פרויקט מורכב להקמת מפעל לייצור והפצת ירקות עבור חברת עלי קטיף (חסלט) באזור התעשייה נעם בנתיבות. הפרויקט, בהיקף כולל של למעלה מ-25 מיליון שקל, החל בנובמבר 2015 והעבודות הסתיימו במאי 2017.

אגרוטופ זכתה במכרז להקמת מפעל ליצור והפצת ירקות בשטח כולל של כ-7,500 מ"ר. הפרויקט, המורכב מקונסטרוקציות, כולל חדרי קירור, משרדים, משווי גובה ומערכות פנימיות. מפעל עלי קטיף כולל בית קירור ענק, המחולק לכ-20 אולמות. אגרוטופ ביצעה את כל עבודות המעטפת במבנה והקימה בניין משרדים דו קומתי. המפעל החדש נועד לתמוך בהרחבת הפעילות של עלי קטיף ולייעל את תהליך השינוע של מוצרי החברה לרשתות הקמעונאיות.