פרויקטים - מוסכים מרכזיים

מוסכים מרכזיים


Project Description

אגרוטופ מתמחה בניהול פרויקטים מורכבים להקמת מוסכים מרכזיים בארץ תוך הקפדה על רמות גימור גבוהות ביותר ועמידה קפדנית בלוחות זמנים צפופים. עד היום בצעה החברה מספר רב של פרויקטים גדולים ומורכבים עבור חברות מובילות במשק הישראלי, כדוגמת וולבו, אוויס, קבוצת תעבורה ועוד.

המוניטין של אגרוטופ, כחברה איכותית ואמינה, המפעילה צוות של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, ממצב את החברה כמועמדת טבעית לביצוע פרויקטים בתחום המוסכים המרכזיים, הדורשים רמת ביצוע גבוהה במיוחד.

אתר מוסך מרכזי מכיל בתוכו מגוון פעילויות, המצריכות יכולות משולבות של ביצוע. האתר, כולל בדרך כלל, משרדי קבלה ומסירה, אזורי קבלת קהל, נוחות וכיתות הדרכה. המוסכים דורשים מרחבי עבודה, הכוללים "בורות טיפול" ואמצעים ייחודיים נוספים, הדורשים מתן דגש על יכולות השילוב של בנייה רטובה בבטון. מרחבי העבודה הינם חללים בעלי מפתחים גדולים ללא עמודים, המאפשרים תנועה חופשית ונטולת סיכונים של כלי הרכב אל ובתוך מרחבי העבודה.

אתר המוסך המרכזי כולל גם מבני תשתית למערכות ומאפיינים ייחודיים למוסכים, כגון אספקת שמנים לעמדות העבודה, ניקוז וטיפול בשפכי שמנים ונוזלים אחרים וכד'. גם דרישות הפיתוח באתר כזה גבוהות בהרבה מהנדרש ממבנה תעשייה שגרתי, בשל תנועת כלי הרכב באתר והדרישה לכמות חניות תפעוליות ומנהלתיות תוך שמירה על סידורי בטיחות נאותים.

כל הדברים הללו מצריכים התייחסות ספציפית מקצועית וביצועית נכונה. אנחנו באגרוטופ רכשנו את כל הידע הנדרש בכדי להבטיח שהמוסך שלך יעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום ויבוצע מהר ככל האפשר, תוך עמידה בדרישות הקפדניות ביותר של הלקוחות.

אגרוטופ רכשה ניסיון רלוונטי רב בהקמת אתרים של מוסכים מרכזיים כדוגמת מוסך וולבו בעמק שרה, והמוסך המרכזי ברמלה של קבוצת תעבורה (Taavura Holdings), חברת ההובלה והלוגיסטיקה הגדולה בישראל. הפרויקט זיכה את האדריכלים – משרד אורבך הלוי – בפרס "אות העיצוב", פרס שנחשב ל"אוסקר" הישראלי של תחום העיצוב.

בין היתר, השלימה אגרוטופ לאחרונה הקמת מוסך חדש ומודרני עבור חברת אוויס ישראל, הזרוע המקומית של חברת השכרת הרכב הבינלאומית אוויס.

אגרוטופ זכתה במכרז להקמת המבנה, המיועד לטיפול ברכבים של החברה, המיועדים להשכרה. הפרויקט, בהיקף של למעלה מ-20 מיליון שקל הושלם תוך פרק זמן של 11 חודשים בלבד. המוסך הממוקם בעיר לוד, מורכב מקומפלקס של מבני תעשייה בשטח כולל של 7,200 מ"ר. המתחם כולל, מוסך, מתחם משרדים רב מפלסי, סככה ושישה מבני מרחב מוגן מוסדי (ממ"מ).