פרויקטים - מפעלים – בנייה לתעשייה

מפעלים – בנייה לתעשייה


Project Description

אגרוטופ היא החברה המובילה בישראל בכל הקשור לתכנון והקמת מפעלים ומבני תעשייה על בסיס קונסטרוקציות מתכת ופלדה. המומחים שלנו פועלים בשיתוף מלא עם היזם ויועציו, החל משלב אפיון הפרויקט, בכדי להגיע לתוצאה הכלכלית והפונקציונאלית המיטבית מבחינת היזם.

המחלקה ההנדסית של אגרוטופ, המובלת על ידי קונסטרוקטור בכיר ועתיר ניסיון, הוכיחה פעם אחר פעם יכולות תכנון (במסגרת "תכנון וביצוע"), ייעוץ, תיאום ושיתוף פעולה עם מתכנני היזם, בפרויקטים המתוכננים על ידי גופים אחרים. מחלקת הביצוע של חטיבת הבנייה מורכבת מ"אשכולות ביצוע" הכוללים מהנדסים בכירים, מנהלי פרויקטים ומנהלי עבודה, ברמת מומחיות גבוהה וניסיון רב.

חטיבת הבנייה של אגרוטופ ערוכה למתן מענה כולל לכלל המלאכות הנדרשות לפרויקט, החל מעבודות העפר, הבינוי, מערכות חשמל מים וכיבוי אש, וכלה בעבודות גמר באגפי משרדים ועבודות פיתוח. לביצוע המערכות מתקשרת אגרוטופ עם מיטב החברות הפועלות בשוק הישראלי כקבלני משנה לתחומיהם הספציפיים. עם זאת, לפי רצון היזם, אנו ערוכים לביצוע עבודות בינוי בלבד, תוך שיתוף פעולה עם מנהלי פרויקט מטעם היזם ועם קבלנים ממונים מטעמו.

בין היתר, סיימה אגרוטופ פרויקט גדול להקמת מבנה תעשייה גדול עבור חברת סודהסטרים, שנרכשה על ידי תאגיד הענק פפסיקו, באזור התעשייה עידן הנגב ברהט. הפרויקט, בהיקף של למעלה מ-20 מיליון שקל, החל בינואר 2015 והסתיים בתוך פחות מאחד עשר חודשים.

אגרוטופ הקימה עבור סודהסטרים מחסן הפצה בשטח כולל של 8,000 מ"ר. המחסן עשוי קונסטרוקציות עם שערים ומשווי גובה וכולל את כל המערכות הפנימיות. גובה המחסן הוא 22 מ"ר והוא כולל אמצעים לאחסנה אוטומטית.

מלבד המחסן, כולל המבנה, בגובה של ארבע קומות, גם מבנה משרדים. המבנה המתועש עשוי קונסטרוקציות פלדה על גבי עמודים טרומיים במפתחים גדולים, גרעיני בטון, קירות פנלים ארכיטקטוניים, גג דו שכבתי מבודד בצמר סלעים, קירות מסך ומכלול המערכות הפנימיות של המבנה.